V květnu nás navštívilo naše oblíbené knihadélko paní Fenyklové. Tentokrát si pro nás paní Fenyklová připravila představení podle předlohy knížky ÓÓÓ Vajíčko. Její představení jsou vždy plné imaginace. Okouzlily nás krásně zpracované loutky, funkční malebné rekvizity a zvukový doprovod, na kterém jsme se mohli všichni podílet. Potěšil nás nejen poučný příběh ze života hmyzu, ale též krásné dílny aktivující všechny smysly.
Těšíme se na příští krásná představení!
Vaše školka.