Dne 11. 6. vás srdečně zveme na tradiční školkový jarmark, který se bude konat od 15:00 hod. na školní zahradě.
Při nepřízni počasí bude program přesunut do budovy MŠ.
Na úvod nám zazpívá krátké písničkové pásmo paní Špačková, místní hudebnice. Těšit se můžete na výrobky dětí, občerstvení a příjemnou zábavu.
Chtěli bychom informovat rodiče, kteří se zapsali do tabulky příspěvků na jarmark, že své výrobky které nejsou určeny ke konzumaci, mohou nosit v průběžně do 11.6. Slané a sladké dobroty z důvodu čerstvosti prosíme přineste až 11. 6. 2026 ráno při příchodu do MŠ k tetě Martině do kuchyně. A důležitá informace, prosíme rozměňte si drobné, ať mohou děti prodávat svá díla. ;o)
Těšíme se, že si tuto krásnou akci společně užijeme. Vaše MŠ